Česká republika / CZK / English
Sign in

Sign in

Vytvořte si Ramissio účet

 

Prodej bubnů

Připravili jsme pro vás skvělou možnost jak vaše týmy vybavit nástroji, které podporují radost ze spolupráce. Domluvili jsme se dovozcem bubnů z Afriky Djembemafia.com na speciálních cenách pro členy Ramissio. Pokud se Vám sejde objednání 15 bubnů v rámci jedné objednávky, můžete mít na bubnech i logo Ramissio v ceně! 
 
Bubny si objednává každý sám za sebe, případně ve skupinách. Místo dodání je na vás. 
 
Bubny si objednávejte přímo zde:

OBJEDNAT BUBEN.png (13 KB)
 
Podívejte, jak jsme si spolu užili úžasné bubnování na listopadové Akademii:
 
 
 
 
Djembemafia.com 
Díky naší vzájemné spolupráci s Ramissiem Vám můžeme nabídnout nejkvalitnější bubny ze západní Afriky na našem trhu za naprosto exkluzivní cenu. Vybírat můžete hned z několika velikostí. Všechny bubny jsou ručně vyrobeny v Mali v západní Africe z různých druhů exotických tvrdých dřevin (především mahagon), potaženy africku kozí kůží za pomoci kvalitních pevnostních a nízkoprůtažných evropských provazů. To vše dohromady dává těmto nástrojům naprosto jedinečný, silný, čistý a krásný zcuk, který vás ihned okouzlí a bubnování pro vás bude novou vášní i odpočinkem.
 
Skupinové bubnování je velmi zábavnou a oblíbenou naučnou aktivitou, která pomáhá rozvíjet hudbní sluch, cit pro rytmus, stmeluje kolektiv a rozšiřuje obzory a představy o africké hudbě a kultuře. Když společně bubnujeme, tak:
 
Se skvěle uvolníme a prožíváme okamžiky štěstí
Cítíme sounáležitost s dalšími lidmi. Uvědomujeme si, že jsme součástí něčeho většího a je dobré spolupracovat
Společně vytváříme hudbu a kocháme se jejím poslechem
Objevujeme svou kreativitu a schopnost vyjádřit se rytmem.
© Ramissio 2012-2020